neděle 6. července 2014

Tak si to pěkně shrneme...

Uf, žiju! Ale ještě, než tady zveřejním fotky z letošního Rock for People, tak se mi v telefonu a ve foťáku shromáždilo pár fotek, které bych vám ráda ukázala.

Z Rossmanna jednou za čas přijdou slevové kupóny na 10 %. Sleva platí i na akční zboží a jelikož už mi pár věcí docházelo, tak jsem této akce využila. Mají tu už tak levnou řasenku od Max Factor, která mi jako jedna z mála opravdu vyhovuje, jelikož nemá tlustej kartáček a řasy mi neslepuje. Je to už taková klasika a mám pocit, že 2000 calorie byla dokonce i moje úplně první řasenka, kterou jsem se kdy líčila :).
Zubní kartáčky od Curaprox asi ani nemusím představovat. Jsou sice dražší (mě po slevě stály 3 Ks asi 180 Kč), ale zato kvalitní a hodně vydrží. Kdykoliv si pro ně jdu, tak jsou u nás v Tescu vyprodané, hlavně tvrdost, kterou já používám a to je Ultra soft. Líbí se mi, že každý kartáček má svůj vlastní kryt, takže cestování není problém a nemusíte kupovat speciální pouzdro. No a taky se mi samozřejmě líbí, jak jsou pěkně barevné :D.Minulý týden jsme se ségrou zjistily, že do Pardubic přijede muzikál Dracula. Slaví teďka výročí 20 let od své premiéry a tenkrát před těmi dvaceti lety jsme na něm právě byly v Praze v Kongresovém centru. Pamatuju si, že jsme z toho byly úplně paf, písničky jsme znaly nazpaměť a kdykoliv teďka dávají záznam z těch let v televizi, tak se vždycky dívám. A když jsem se dočetla, že muzikál přijede s původním obsazením včetně Dana Hůlky a Leony Machálkové, tak bylo jasné, že tam nesmíme chybět! (Dokonce jsem na to obětovala peníze, které jsem měla dané stranou na dovolenou :D)


Když mi přijde náhodou dopis a není teda zrovna z nějakého úřadu, tak mám ohromnou radost. Nedávno mi zrovna jeden přistál ve schránce a jaké bylo překvapení, když jsem uvnitř našla oznámení o svatbě! Už teď se nemůžu dočkat, až se v září vypravím do Nového Města na důležitou událost v životě mé kamarádky z VŠ, se kterou se poslední dobou skoro nevídám, jelikož bydlí v Německu. A když už mi ten krásný dopis přišel, tak začínám přemýšlet o znovuobnovení pravidelného dopisování :).Dneska jsem se rozhodla, že si dozdobím nový deník, který mám teďka od 1. července (deník mám vždycky na půl roku :). Jelikož si letos plním spoustu snů, které mám třeba už několik let, tak mi přišel motiv majáku takový příznačný. Symbolizuje pro mě světlo ve tmě, ukazatel, když člověk neví jak dál a samozřejmě je to pro mě také symbol cestování. Na konci léta se chystáme s kolegyní do Stockholmu a na jaře bych se ráda podívala do Paříže, tak se to hodí :).A na konec jeden super kýč jako ochutnávka fotek z RfP!  :D

Pěknou neděli!
Váš Andreják


Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc děkuji za vaše komentáře a zpětnou vazbu :)
Vždy se snažím na všechny odpovědět, ale kdyby to nebylo hned, tak prosím chvilku vydržte <3

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...