sobota 16. prosince 2017

Už jen týden do Štědrého dne 🎄

🎄 A my jsme se vydali na trhy do Pardubic 🎄
🎄 Aby nám to rychleji uteklo 🎄A byl to skvělý nápad. Žádné davy lidí (ty se totiž asi přesunuly do obchoďáků :D), celkem slušné počasí, na druhou stranu ale bohužel ani žádný sníh. Na ten si ale počkáme a třeba dokonce i na ten Štědrý den.

Trhy nám nenabídly nic nového, ale aspoň jsme si dokoupili nějaké další dárky pod stromeček (které vám bohužel neukážu, jelikož by hrozilo prozrazení) a užili si fajn den někde jinde než u nás v Hradci. Atmosféra byla úžasná a konečně mi to chvilku připadalo, že Vánoce jsou opravdu za dveřmi :)

Zítra mě čeká první předávání dárků, jelikož se chystáme k babičce. Musím ještě zařídit pár věcí, takže se dneska už rozloučím. Byla to spíš taková rychlovka, ale nedá se nic dělat. Během Vánoc si snad najdu víc času.

Taky se tak těšíte na nejkrásnější období roku?

Užijte si krásnou třetí adventní neděli.

Váš Andreják

6 komentářů:

 1. Ahooj Andrejáku,
  moc hezké fotky :) a ano, také tohle období patří k mým nejvíce oblíbeným! Miluji ho, všechno okolo něj i ten stres, to k němu prostě patří.

  Krásné Vánoce!
  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoooj Neli,
   o tom stresu mi ani nemluv, před chvílí jsem dodělala dárek pro Kubu a jsem úplně vyřízená :D a taky neuvěřitelně šťastná, že jsem to všechno stihla!

   I tobě krásné Vánoce! :)

   Vymazat
 2. Ahojda Ájo, moje odpověď tě nepřekvapí :D Vánoce miluju (tos nečekala :D)..Letos si to užívám o dost víc než loni.Loni jsme měli jen malej pokoj, nebylo tam místo ani na malej stromeček, ale letos si atmosféru užívám fakt naplno..Od října mám světýlka a dneska jsem už ozdobila stromeček a už si svítíme :) Už jen týden, já se tak těšim :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Leni,
   já si to užívám pořádně asi až ode dneška, když vím, že už mě nečekají žádné povinné návštěvy a fakt mám klid :) Jinak ta atmosféra letos je úplně super, škoda, že už to zítra zase všechno skončí :( ale tak co, můžeme se zase těšit na příští rok, no ne? :D

   Krásný Štědrý den ti přeju a pozdravuj doma :)

   Vymazat
 3. V Pardubicích jsem ještě nikdy nebyla, vidím ale z fotek, že jsou i ony o Vánocích pěkné. ^^

  Měj se krásně a vydrž to čekání, už jen pět dní! ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jenom jeden jediný den! Nemůžu tomu uvěřit, že to opět tak rychle uteklo :)
   Krásné Vánoce ti přeju Vlasti a všechno nejlepší k dnešnímu svátku! :)

   Vymazat

Moc děkuji za vaše komentáře a zpětnou vazbu :)
Vždy se snažím na všechny odpovědět, ale kdyby to nebylo hned, tak prosím chvilku vydržte <3

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...