sobota 30. prosince 2017

🎁 New In - dárky od Ježíška 🎁

🎁Krásnou předsilvestrovskou sobotu vám všem přeji a vítám vás u posledního letošního článku.🎁

Původně jsem měla v plánu se ke konci roku na blogu trochu rozjet, ale momentálně si přijdu spíš přejetá než rozjetá. Letos to byl asi nejhektičtější závěr roku, jaký jsem zatím zažila. Poprvé jsem neměla mezi svátky volno a chodila do práce, zařizovala spoustu věcí, lítala po návštěvách a na blog bohužel moc času nezbylo. Pokud vám chybím (:D) a máte chuť, můžete mě sledovat i na IG, kde jsem přece jenom trochu aktivnější.
Vím, že na závěr roku bych si asi měla připravit nějaký shrnující článek, ale bohužel jak nestíhám, tak shrnující článek je pozatím pouze v progressu. Ale chystám se na něj! Místo něj tu máme jeden z mých nejoblíbenějších článků a to "co jsem dostala od Ježíška". Knihy jsem vám ukazovala už minule, takže teďka nadešel čas těch ostatních materiálních darů.

Uvařte si čaj, naložte si cukroví, pohodlně se usaďte a jdeme na to:
A začnu dárkama od kamarádky Verči. S tou jsme měly letos opravdu hodně vtipný Štědrý den, jelikož jsme si vzájemně nadělily skoro všechno stejné :D. Obě sledujeme Anie Songe a obdivujeme její práci, takže jsme si nečekaně většinu dárků nadělily právě od ní. Básničkový deník, plecháček a kalendář jsem dala já jí a na oplátku jsem dostala polštář, plecháček a nečekaně básničkový deník! Jelikož si dárky rozbalujeme před sebou, tak jsme se fakt hodně smály a v té restauraci, kde to všechno probíhalo, na nás už dost zvláštně koukali :D


To ale nebylo všechno. S Verčou na sobě vážně nešetříme, viz článek z minulých Vánoc, takže jsem měla ještě pěkně štědré pokračování. Vrcholem toho všeho byla nádherná peněženka Killstar, kterou jsem měla vysněnou hrozně dlouho. Vůbec jsem ji nečekala a doslova řvala radostí. Tenhle Ježíšek prostě ví, co mi má nadělit :D Průvodce Kodaní byla taky trefa do černého, jelikož se tam v roce 2018 chystáme s bývalou kolegyní. K tomu jsem ještě dostala voucher na running sushi, kam půjdeme s Kubou, ponožky Emily The Strange a úžasnou lebkovou mašli do vlasů. Už aby bylo tepleji a mohla jsem ji vyvětrat.


I k dárkům od ségry se váže celkem vtipná historka. Vrcholem totiž bylo tohle nádherné ručně dělané dřevěné pero od naprosto neuvěřitelně milého Michala. O perech chystám ještě udělat článek zvlášť, protože je to něco, co opravdu stojí za to. Zatím se můžete mrknout aspoň na jeho stránky tady.
Ale teďka zpět k té historce. Tohle pero jsem totiž už v září objednávala Kubovi právě k Vánocům. Tak strašně moc se mi líbilo, že jsem se ho nakonec rozhodla objednat i tátovi. A jaké to bylo překvapení, když jsem ho nakonec dostala i já sama! :D Nejvtipnější na tom ale je, že jsme ho objednávaly nezávisle na sobě. Já jsem se o tom před ní vůbec nezmiňovala a ona samozřejmě taky ne, aby se náhodou neprokecla. Já jsem nesměla ani lajknout Michalovy stránky na fb, abych se neprozradila před Kubou a ségra to samý dělala, abych to já nějak nevyčmuchala :D. No fakt sranda.
K peru jsem ještě dostala naprosto nejkrásnější čisticí prostředek ever. Jako něco tak krásnýho jsem snad ještě neviděla a mám v plánu si lahev i po vypotřebování nechat.
Dárky od Ježíška mamky naprosto naplnily moje přání v dopise, který jsem na podzim psala. Napsala jsem si o praktické věci jako jsou tablety do myčky, micelární vodu, nový tangle teezer (a dostala jsem tenhle úžasnej s ovečkama!) a prostěradla. Taky jsem si psala o knihy, ale ty jsem vám už ukazovala minule. Jako bonus jsem dostala polštář od Anie - Přirodaholik. Ano, už druhej :D. Letos se ty Vánoce prostě povedly, nejdřív historka s perama, pak jsem dostala dva totožný pošláře a jako bonus dostala mamka se ségrou každá po dvou stejných řasenkách :D No nevadí, zásoby se hoděj!


A taky jsem dostala plno svíček. Aneb čaj a svíčka je pro mě to nejlepší, co můžu dostat. Tu sovičkovou mám od kolegyně z práce, perličkové stromečky od babičky (které jsem dostala v té úžasné tašce na fotce) a kytičkovou od mamky na mé vlastní přání.


A tady je právě ten čaj, který jsem dostala taky od babičky. Zrovna máta a zázvor je pro mě teda smrtelná kombinace, ale až budu nemocná, tak za to budu hodně vděčná. Na ten los se mě snad ani neptejte, samozřejmě jsem nevyhrála ani prd... (asi štěstí v lásce!)
Od druhé babičky jsem dostala nějaké sladké mlsání, od jedné z bývalých kolegyň prasátko na šetření na tu Kodaň a naprosto překrásně zabalené rolničky. Úplně mi bylo líto je rozbalit, takže jsou stále v tomto balení vystavené ve vitrínce v obýváku :D. Od současné kolegyně jsem kromě knížky dostala ještě tenhle boží šátek. Už se nemůžu dočkat, až ho vyvětrám spolu s liščíma silonkama, které jsem dostala už dřív. A ta kosmetika je od Kubový mamky. Spolu s ní jsem dostala ještě svíčky, které naprosto neuvěřitelně voní. Zrovna teďka jednu z nich pálím a je to teda pecka. Hlavní dárek byl ale polštář, na kterém jsem foceny všechny fotky tohoto článku. Konečně mám novej úžasnej polštář, na kterém se spí jako na nebesích (nepřeháním).
A jako poslední jsem si nechala dárky od táty. Dostala jsem krásný svícínek, který už mám připravený na léto v ložnici, tělový peeling a úžasně hřejivou šálu. Hnedka jsem ji zkoušela na ty první dny po Vánocích v práci a musím říct, že je opravdu super. Dárky od Kuby a jeho ségry si nechám na jiný článek :)

Chtěla bych tímto článkem moc poděkovat všem svým Ježíškům a taky čtenářům a komentujícím tohoto blogu. Opravdu si toho vážím, že si i přes přehlcený trh najdete cestu zrovna sem ke mně. Ať se vám v novém roce daří a doufám, že mi zachováte i nadále svou přízeň. Blogování mě furt baví stejně, takže rozhodně končit nehodlám.

Krásného Silvestra a ještě krásnější vstup do nového roku!

Váš Andreják8 komentářů:

 1. Píšeš holt poutavě a články máš plné fotek, to se čtenáři rádi vracejí. :) I tobě přeji krásný a úspěšný vstup do nového roku, hodně štěstí, zdraví, lásky a radostí, nejen knižních. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za přání i pochvalu, tohle se tak krásně čte! :D

   Vymazat
 2. To pero je zajímavé a vidím ho poprvé :)

  Přeji Ti šťastný nový rok!
  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tobě taky krásný nový rok! :)
   A máš pravdu, takový pero se jen tak nevidí, už mi to psalo pár lidí :)

   Vymazat
 3. Hooj Ajo, ten polštář je boží, miluju polštářky, ale bohužel mi je nikdo nedává :-( A to pero mmmmm :-) A vůbec všechno, hlavně svíčky :-) Hodně štěstí v Novém roce a ať se blogu stále daří, rozhodně ti zachovam přízeň ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni, moc děkuju a polštář si píšu na seznam, třeba ho letos dostaneš! :D

   Vymazat
 4. No haha! 🤔😂 Bude nějaký článek o červené raketě?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už smolim článek o Michalovi, konečně :D Příští tejden to stopro bude :)

   Vymazat

Moc děkuji za vaše komentáře a zpětnou vazbu :)
Vždy se snažím na všechny odpovědět, ale kdyby to nebylo hned, tak prosím chvilku vydržte <3

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...