sobota 14. listopadu 2015

Návrat do reality

Po měsíci jsem zpět, živá a zdravá, ačkoliv jsme měli celkem štěstí - letěli jsme přes Paříž. Plno lidí by teďka nadávalo, přece jenom po měsíci zpět doma, hnusný počasí, zvykat si na starý režim, začít zas chodit do práce atd. A víte co? Mně to nevadí. Začíná mé nejoblíbenější období - období těšení se na Vánoce. Hned dneska jsem byla na Martinských trzích se ségrou, napsaly jsme dopis Ježíškovi a zabalily nějaké dárky. Miluju tohle období, užívám si to na maximum, pálím svíčky, pouštím koledy a hrozně se těším. Takže než vám sesmolím nějaký článek o svém měsíčním dobrodružství v Jižní Americe, tak koukněte na to, co jsem dělala, než jsem odletěla a co dělám teďka po příletu.

Váš Andreják!

V Peru nás chytla šílená chuť na bramborový salát, takže hned po příjezdu jsme si ho museli udělat. Je to taková malá generálka na Štědrý den, akorát drahý zapomněl na mrkev a hrášek :D.

A zde jde to vrcholné dílo! Hádejte, který dopis je ode mě.

Ještě, než jsem odfrčela, stihla jsem koupit lístky na Slipknot. A když jsem přijela, tak organizátoři RfP oznámili, že další ročník bude opět v HK! Těšila se velmi!!

Takhle deštivo bylo den před odletem.

Ale stihla jsem i nějaké pěkně podzimní fotky. Teďka už mám smůlu, furt jen leje a všechno je už opadaný.


Teta hlídala :D

A taky jsem si koupila úžasnou knížku v Levných knihách.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc děkuji za vaše komentáře a zpětnou vazbu :)
Vždy se snažím na všechny odpovědět, ale kdyby to nebylo hned, tak prosím chvilku vydržte <3

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...