pátek 30. června 2017

🌞 Červnová nestíhačka 🌞

Jinak letošní červen prostě ani nazvat nejde, protože přesně tak to tenhle měsíc vypadalo. Lítala jsem doslova jak hadr na koštěti, i když jsem dle doktorů měla mít klidnější měšíc, nepřetahovat se a hlavně všechno pomalu, postupně a v klídku.... jo jasně :D. Hlavně dnešní den byl teda echt výživnej. Díky bohu, že je vysvědčení jen dvakrát do roka :D.

Dortíky na grilovačce u táty

Sami jste si určitě všimli, že i blog měl takovou pozdně jarní odmlku. Přiznávám se, že jsem dávala přednost spánku před psaním článků. Teďka ale doufám, že se do toho zase pomalu dostanu. Učím se jinak si uspořádávat volný čas a povinnosti a docela se to daří, tak snad.... No raději nebudu nic slibovat. Radši se pojďte se mnou ohlédnout za tím mým prvním letním měsícem.
🌞 Začátek června jsem strávila nonstop v práci nebo po doktorech. Teďka v pondělí mě čeká ještě jedna z posledních prohlídek u lékaře a pak budu mít snad aspoň na měsíc zase klid.

v práci je potřeba si dělat radost :D
🌞 Jelikož nemám moc volných víkendů, snažím se je užívat na maximum. Hned druhý červnový víkend byl naprosto boží. V sobotu jsme byli na grilovačce u táty, z který se nakonec vyklubal naprosto hygge večer. Jedlo se, pilo se, zapálila se svíčka a povídalo se. Super to bylo! Navíc to bylo poprvé, kdy jsem letos jela v ČR na kole a nebylo to tak hrozný, jak jsem čekala :D.


ještě před grilovačkou byla zastávka na kafi a zmrzlině :D


🌞 Hned v neděli jsem se vydala na výlet do Prahy za Marge. Článek si můžete přečíst tady.

🌞 V Hradci se taky konalo ME v basketbalu žen, což znamenalo, že hned další sobotu jsme se tam museli s Kubou vydat. Já basket moc nemusím, přijde mi to jako fakt hodně nudnej sport, ale musím uznat, že takhle naživo to bylo fakt super. Naše holky to nakonec projely, ale nevadí, zážitek to byl úžasnej.
🌞 Jednu kulturní akci jsme stihli i v týdnu a byla jí přednáška Dominiky na cestách o Jižní Americe. Tím, že jsme byli před pár lety v Peru a Bolívii a pro Kubu je to srdcová záležitost, byla návštěva týhle akce naprosto bez debaty. Celá přednáška měla super atmosféru, jelikož venku šíleně bouřilo a celou cestu domů nakonec lilo jak z konve, což já prostě miluju!

🌞 Další víkend jsme strávili na Králicku, o čemž si můžete přečíst tady. Byl to tak krásnej výlet a já z něj mám o tolik větší radost z jednoho jediného důvodu - bylo to prvních ujitých 10 kiláků v kuse po propuštění z nemocnice a já to bez problémů zvládla! Navíc jsem se u toho krásně opálila, takže ideální kombinace :D

<3

Večeře v Červené Vodě

Oběd v Králíkách :)

skleničky s kolečkama! :D


Byla to láska na první pohled :)


🌞 Bohužel jsem žádnou jinou návštěvu přírody tenhle měsíc nestihla, tak snad se v červenci poštěstí víc.

🌞 Dneska taky v Hradci končí klasický divadelňák neboli Divadlo evropských regionů. Já jsem tentokrát stihla jen jeden večer, kdy navíc těsně předtím propukla masakrální bouřka a slejvák :D. Takže jsme místo klasickýho posezení na trávě skončili v hospodě na zahrádce, ale i tak to bylo boží.

jediná fotka z divadelňáku a zase žrádlo :D

🌞 Dneškem máme taky první půlku letošního roku za sebou. Neuvěřitelně to letí a když se tak za sebou ohlédnu, tak to bylo teda naprosto šílenejch 6 měsíců. Stalo se toho tolik! I přes ty zdravotní lapálie to je ale zatím naprosto super rok a já si opravdu nemůžu stěžovat.Tohle byla naprostá bomba - horká čokoláda


Mega žranice si teďka dělám k snídani :D

Kubovo nejlepší houbový rizoto

A Čenda nakonec jako vždy :D

Tak to by bylo pro dnešek vše a já se už nemůžu dočkat až zapadnu do kanafasu. Čeká mě pracovní sobota s novou brigádnicí a v neděli se s Kubou snad vydáme do lesa na houby. Ani nevíte, jak já se těším do přírody, hrozně mi to chybí.

Vám přeju krásný začátek prázdnin a užívejte! 🌞

Váš Andreják

2 komentáře:

  1. To je dobře, že se hektické prací naplněné dny snažíš vyvážit relaxem. Fotky jsou nádherné, obzvlášť svíčku se podařilo krásně zachytit. Přeju krásné léto :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Radu, moc děkuju a tobě taky přeju krásný prázdniny :)

      Vymazat

Moc děkuji za vaše komentáře a zpětnou vazbu :)
Vždy se snažím na všechny odpovědět, ale kdyby to nebylo hned, tak prosím chvilku vydržte <3

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...